sobota, 26 stycznia 2008
Czy katowicka moderna ma szansę na UNESCO?
Na te i inne pytanie muszę odpowiedzieć i udowodnić już tego wieczoru/nocy. Czas zabrać się za jedną z kilku prac semestralnych na uczelni.
A tym czasem warto myślę obejrzeć wywiad z dr Georgiem Arbidem, specjalistą od Karola Schayera. Facet pisze książkę i "poluje" na ślady Schayera na Śląsku i Zagłębiu. Totalny maniak. Przyklasnąć! Oby nasi urzędnicy mieli choć 10% pasji i wiedzy dr Arbida... z Libanu...


piątek, 18 stycznia 2008
Zagłosuj na Śląsk!
Kochani. Przez kilka miesięcy blog ten zyskał u Was sporą sympatię, Waszym zdaniem godnie reprezentował nasz region na zewnątrz. Wygenerował nawet sporą społeczność wokół niego. Miałem na celu pokazać naszą małą ojczyznę w możliwie najciekawszy sposób, i złamać choć kilka stereotypów u kilku osób. Górny Śląsk i okolice to nie tylko "syf", ale i modernizm, wielokulturowość, dobre drogi, bogata historia, Powstańcy, mnóstwo zieleni, zabytki techniki i wiele innych cennych rzeczy. Starałem się jak mogłem, bo kocham to miejsce. Dziękuję wszystkim komentatorom i współredagującym.
Moja skromna prośba. Jeśli ktoś z Was uważa, że blog zasługuje na pochwałę na zewnątrz zapraszam do zagłosowania na niego. Wszystkim życzliwym dzięki i pozdrawiam.

Zagłosuj na mnie w konkursie Wiadomości24.pl!


Tym, którzy znają mnie z gazety wiadomości24.pl polecam też siebie w konkursie na dziennikarza obywatelskiego 2007. Być może uważacie, ze blog jest nieudany, ale za to moje artykuły przeciwnie. Jeśli podobały Wam się moje teksty i fotogalerie o Śląsku, oceńcie mnie pozytywnie - głosując. Jeszcze raz dziękuję za każdy głos :)

Zagłosuj na mnie w konkursie Wiadomości24.pl!
Skopiuj CSS